Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi lahtiolekuajad mais | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi lahtiolekuajad mais

jaga
26. Veebruar 2021 | 13:36

Nukuteatrimuuseum on avatud alates 4. maist. Vastavalt valitsuse otsusele hoitakse teatrid avalikkusele suletud veel 24. maini. Kui piiranguid seejärel leevendatakse, avanevad Eesti Noorsooteatri uksed teisipäeval, 25. mail. 

Ära jäänud etenduste piletid vahetatakse ümber või ostetakse tagasi kuni mai lõpuni.

  • Ärajäävate etenduste piletid vahetatakse ümber mõne hilisema etenduse või ostusumma ulatuses Eesti Noorsooteatri kinkepiletite vastu. Vajadusel ostetakse piletid tagasi. Piletite vahetamiseks või tagasimüümiseks palume ühendust võtta hiljemalt 30. maiks.
  • Kui soovite piletid vahetada etenduse vastu mais või juunis, siis ootame teie e-maili koos vahetatavate piletitega (foto või PDF piletid).
  • Kui jääte ootama sügise mängukava (selgub aprillis), siis palun võtke ühendust aprilli teises pooles.
  • Kui soovite raha tagasi, siis palun saatke e-mail kassa [at] eestinoorsooteater.ee, lisage kirjale manusena piletid (võib ka foto) ja pange kirja konto omanik ja kontonumber, kuhu teha ülekanne.
  • Eesti Noorsooteatri kinkepileteid, mis aeguvad perioodil 3.03 – 24.05, on võimalik kasutada kuni 30. maini. Kinkepiletitega on võimalik pileteid soetada kogu müügis oleva mängukava ulatuses.
  • Täiendav info telefonil 6679 555 või kassa [at] eestinoorsooteater.ee.

Vabandame ebamugavuste pärast ja palume mõistvat suhtumist, kui meilidele vastamine tavapärasest rohkem aega võtab. Ühtlasi oleme tänulikud, kui leiate võimaluse raha tagastamise asemel valida mõni hilisem etendus või, kui teil on see võimalus, piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heaks. Oleme südamest tänulikud kõigile teatrisõpradele, kes seda juba teinud on.

Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi töötajad soovivad kõigile tugevat tervist ja uusi kohtumisi tervisele ohutumas tulevikus. Kasutage vahepealset aega lugemiseks, muusika kuulamiseks ja kõigi kunstide nautimiseks, milleks kodus aega ja võimalust. Eesti Noorsooteatri raamaturiiulist leiad väärt saateid, kus kogenud raamatusõbrad lahkelt raamatusoovitusi jagavad. Ja Nukuteatrimuuseumi külastamiseks kasutage virtuaalseid võimalusi.

Lisainfo T-P kl 10-18 telefonil 6679 555 ja aadressil kassa [at] eestinoorsooteater.ee.

Veel uudiseid