Toetusprogramm muuseumikülastuseks | EESTI NOORSOOTEATER

Toetusprogramm muuseumikülastuseks

Nukuteatrimuuseumi haridusprogramme saab külastada ka toetusprogrammi abil. 

Toetusprogramm katab kooli- või lasteaiagrupi haridusprogrammis osalemise tasud (nt ekskursioon, töötuba, kohtumine nukkudega). Ühe külastuskorra ajal on võimalik taotleda toetust ka mitmes haridusprogrammis osalemiseks.

Programmi on ellu kutsunud Nukuteatrimuuseumi patroon, perekond Riesenkampff, kes on ise muuseumi iga-aastased särasilmsed külalised. Riesenkampffide perekond on üks baltisaksa perekondadest, kelle esivanemad tulid Baltimaadesse 16. sajandil ja elasid siin ligi 400 aastat kuni 1939. aastani, mil suurem osa baltisakslastest Saksamaale viidi. Vaatamata sellele ei unustanud perekond kunagi oma Baltimaade juuri ja eriti Eestit, kust nende esivanemad peamiselt pärinevad. Pere on loonud Berliinis asuva mittetulundusühingu Riesenkampff Stiftung, mille eesmärk on toetada lastega seotud tegevusi Balti riikides, pöörates erilist tähelepanu Eestile. 

Riesenkampffid hoolivad endiste baltisakslastena Eestimaast ning Eesti lastest ja noortest. Seepärast on nende soov omalt poolt pakkuda Nukuteatrimuuseumi ja haridusprogrammide külastamise võimalust neile õpilastele, kes muidu Nukuteatrimuuseumisse ei satu. 

Tingimused:
* vähemate võimalustega kooli- ja lasteaiagrupid, kes elavad väljaspool Tallinna;
* grupi suurus 15–25 last, lisaks 2–3 täiskasvanud saatjat.

Lisainfo: 
tel. 6679 542 või e-post muuseum [at] noorsooteater.ee

Loe lisa perekond Riesenkampffi ja nende tegemiste kohta, klikkides logole: